PRVÝ MEDZINÁRODNÝ OCR PRETEK SO PSOM NA ÚZEMÍ DVOCH ŠTÁTOV

Article background

Aponi

6. marca 2023

🔥 Máme pre vás horúcu novinku! 🔥 Po dlhých týždňoch príprav vám konečne môžeme prezradiť, že už túto jeseň zažijete adrenalín na historicky prvom medzinárodnom OCR preteku na území dvoch štátov - Česka 🇨🇿 a Slovenska 🇸🇰. Spojili sme svoje sily s Extreme Dog Race, aby sme vám priniesli unikátne podujatie plné zážitkov, zábavy a športových výkonov so štvornohými parťákmi. Tešíte sa s nami? Keďže trať prechádza chráneným krajinným územím - CHKO Biele Karpaty, počet pretekárov na tento unikátny pretek je limitovaný. Preto dlho neváhaj a registruj sa.

REGISTRÁCIA - https://sport-reg.cz/nova-registrace?zavod=979
Zoznam pretekárov - https://sport-reg.cz/startovni-listina?id_zavod=979

TRAŤ 6km +, 2km +

Hlavná trať unikátneho extrémneho preteku so psom bude prebiehať na území CHKO Biele Karpaty, okolo vodnej nádrže Mlýnky (Vodná nádrž Kostolnica), krásnou prírodou a cyklo trailovými traťami k rozhľadni Holý vrch. Prekonávať sa budú nielen prírodné, vodné prekážky, ale aj špeciálne prekážky oboch organizátorov APONI DOG RACE a Extreme Dog Race. Destká a zároveň hobby trať bude skrátená verzia hlavnej trate.

ZÁZEMIE PRETEKU

Zázemie preteku je pri Penzióne Jana Mlýnky - 48.845780, 17.321068

- penzión ponúka chatky s rôznou kapacitou, rezervovať ubytovanie si môžete TU

KATEGÓRIE sú rozdelené podľa dĺžky trate

BASE cca 6 km +

Kategória ŽENY 16-29 rokov, 30-45 rokov, 46 a viac rokov

Kategórie MUŽI 16-29 rokov, 30-45 rokov, 46 a viac rokov

Kategória Team BASE - kategória pre 2 pretekárov a jedného psa

Pretekári z kategórie BASE okrem tímu sa môžu súčasne prihlásiť ešte do SKUPINY a byť hodnotený aj v 3-člennom tíme. Táto skupina bude zvlášť vyhodnocovaná - sčíta sa čas všetkých troch pretekárov.

V uvedených kategóriách je vyhlasované poradie a sú oceňovaní víťazi na 1.-3.mieste.

FAMILY, JUNIOR, FUN, cca 2km +

Trať pre najmenších pretekárov a pretekárov, ktorí sí chcú len pretek vyskúšať.

Pretekári kategórii FAMILY a FUN niesú povinní prekonávať prekážky a za nezdolanie robiť handicap - zároveň v týchto kategóriách nieje vyhlasované žiadne poradie, ani víťazi.

Kategória JUNIOR I dievčatá od 9-12 rokov, chlapci od 9-12 rokov

Kategória JUNIOR II dievčatá od 13-15 rokov, chlapci od 13-15 rokov

V kategóriách JUNIOR je vyhlasované poradie a sú oceňovaní víťazi na 1.-3.mieste.

 

Keďže nám nie je ľahostajní osud žiadneho zvieratka z každej vašej registrácie venujeme výťažok na pomoc Slobode zvierat v spolupráci s našim hlavným partnerom VeClub Dr. Max. Máte tak jedinečnú šancu zažiť neopakovateľné dobrodružstvo so svojim štvornohým parťákom a zároveň pomôcť tým, ktorí našu pomoc potrebujú.

 

PRE ZAHRANIČNÝCH PRETEKÁROV (SK a iných) DOPORUČUJEME, aby si zabezpečili poistenie v zahraničí (v prípade väčšieho úrazu budú všetci pretekári ošetrení v ČR.

Zakúpené štartovné sa nevracia. Pokiaľ sa pretekár z akýchkoľvek dôvodou nemôže zúčastniť preteku, môže po dohode s organizátormi prenechať štartovné inému pretekárovi.

KONTAKT

- aponidograce@gmail.com

- roman@dograce.cz